Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

Tomb Raider Trilogy HD PS3

Email
Tomb Raider Trilogy to zestaw trzech najciekawszych przygód sławnej archeolog Lary Croft. Zestaw zawiera Tomb Raider: Legend , Anniversary oraz Underworld.
tomb_raider_tril_4dad5bdb96acc
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 89,00 zł
Salesprice with discount: 69,00 zł
Sales price: 69,00 zł
Sales price without tax: 56,10 zł
Discount: -20,00 zł
Tax amount: 12,90 zł
1-2m.gif
Manufacturer: EIDOS
Description

Tomb Raider Trilogy to najciekawsze przygody Lary Croft. Zesta zawiera następujące gry Tomb Raider: Legend, Tomb Raider: Anniversary oraz Tomb Raider: Underworld. Dwa pierwsze tytuły pojawiają się pierwszy raz na konsolę Playstation 3, obie w wersji HD.

W Tomb Raider: Legend Lara Croft powraca do eksploracji zapomnianych przez Boga katakumb, odkrywa ukryte tam starożytnie tajemnice i omija czyhające na nią pułapki. Słynna pani archeolog odwiedza również różne egzotyczne miejsca, dżunglę i ośnieżone szczyty górskie. Trafi m.in. do Kuala Lumpur w Malezji, gdzie skacze z Petronas Towers, najwyższego budynku świata.

Tomb Raider: Anniversary to pewnego rodzaju eksperyment. Za sprawa gry nabywca zestawu może bowiem po raz kolejny ukończyć opowieść znaną z pierwszej odsłony przygód Lary Croft. Tym razem jednak w odświeżonej oprawie audiowizualnej. Lara Croft zostaje wynajęta przez potężną organizację, która pragnie odzyskać mityczny artefakt. Bohaterka wyrusza na niebezpieczne poszukiwania, ale wkrótce po ich rozpoczęciu orientuje się, że została wykorzystana jako pionek w większej intrydze. Panna Croft decyduje się sprzeciwić swoim mocodawcom i na własną rękę próbuje rozwiązać tajemnicę okrywającą antyczny przedmiot.

Tomb Raider: Underworld to produkcja, która wprowadziła do serii liczne zmiany. Fabularnie nawiązuje przy tym głównie do poszukiwań artefaktów związanych z mitycznym nordyckim bogiem Thorem. Lara Croft ląduje w południowym Meksyku, gdzie celem jej zainteresowań jest świat Podziemi – Xibalba. Zwiedza także starożytne ruiny tajlandzkiej świątyni, nurkuje w Morzu Śródziemnym i Morzu Arktycznym. We wszystkich tych miejscach odwiedza lokacje związane z mitologicznymi krainami zmarłych – Xibalbą, Valhallą czy Niflheimem. Underworld stanowi bezpośrednią kontynuację Legendy.

tombraider-trilogy-ps3-hd

Tytul: Tomb Raider HD Trilogy PS 3  ( Tomb Raider HD Trilogy PlaystationS 3 )
Tytul Oryginalny: Tomb Raider HD Trilogy PS 3 ( Tomb Raider HD Trilogy PlayStation3 )
Data wydania na PS3:25.03.2011
Ilosc plyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY ( Tomb Raider HD Trilogy PS 3 ):

                                             
TRTPS3

Reviews

There are yet no reviews for this product.