Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

Split Second Velocity PS3

Email
Split/Second to gra wyścigowa stworzona przez Black Rock Studio – twórców Pure. Wcielamy się w niej w kierowcę biorącego udział w wielkim telewizyjnym show.
split_second_vel_4c967225e4d80
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 119,00 zł
Sales price: 119,00 zł
Sales price without tax: 96,75 zł
Tax amount: 22,25 zł
1-2m.gif
Manufacturer: EIDOS
Description

Split Second Velocity PS3 to gra wyścigowa stworzona przez Black Rock Studio – twórców Pure. Wcielamy się w niej w kierowcę biorącego udział w wielkim telewizyjnym show. Do dyspozycji w grze na konsolę PLAYSTATION 3 dostajemy wachlarz stuningowanych sportowych aut, którymi mkniemy po zwycięstwo ku uciesze tłumów.

Znakiem rozpoznawczym Split/Second PS3 są "pokazy mocy" - możliwość wysadzenia w powietrze kawałka trasy. Autorzy porozmieszczali na torach ładunki wybuchowe, które możemy aktywować w trakcie wyścigu. By to zrobić należy napełnić specjalny pasek (tzw. Power Bar) i znaleźć się odpowiednio blisko rzeczy, którą chcemy wysadzić. Służy to oczywiście uprzykrzaniu życia oponentom (którzy rzadko pozostają nam dłużni) oraz odblokowywaniu skrótów. By zapewnić sobie odpowiedni poziom napełnienia paska musimy dużo driftować, skakać i siedzieć na ogonie samochodu z przodu. Cierpliwi gracze mogą detonować naprawdę ogromne obiekty – wieże kontrolne, tamy czy mosty.

Model jazdy ma zręcznościowe zacięcie, a w oprawie graficznej na konsolę PLAYSTATION 3 ciężko dopatrzyć się jakichś niedociągnięć. Każdy wyścig to bardzo dynamiczny, pełen wyzwań festiwal kraks, stłuczek, przepychanek i płonących wraków przypominający to, co obserwujemy w kinowych hitach wprost z Hollywood.

Split Second Velocity PS3 sklep: najtańsze gry na konsoleSplit Second Velocity PS3 sklep: najtańsze gry na konsole

Tytul: Split Second Velocity PS3
Tytul Oryginalny: Split Second Velocity
Data wydania na PS3: 23.02.2010
Ilosc plyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY:

   
SSPS3

Reviews

There are yet no reviews for this product.