Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

Spider-Man Shattered Dimensions PS3

Email
Gra opowiada o mistycznym przedmiocie znanym jako The Tablet of Order and Chaos (Tablica Porządku i Chaosu), który trzyma w ryzach całą rzeczywistość. Pewnego dnia jednak tablica pęka na liczne kawałki i dostaje się do 4 zupełnie różnych wymiarów.
spider_man_shatt_4ca4eba328f64
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 159,00 zł
Salesprice with discount: 139,00 zł
Sales price: 139,00 zł
Sales price without tax: 113,01 zł
Discount: -20,00 zł
Tax amount: 25,99 zł
1-2m.gif
Manufacturer: EIDOS
Description

Spider-Man Shattered Dimensions PS3 opowiada o mistycznym przedmiocie znanym jako The Tablet of Order and Chaos (Tablica Porządku i Chaosu), który trzyma w ryzach całą rzeczywistość. Pewnego dnia jednak tablica pęka na liczne kawałki i dostaje się do 4 zupełnie różnych wymiarów. Naszym zadaniem będzie wcielić się w rolę spidermana w każdym z tych wymiarów aby odzyskać wszystkie kawałki tablicy i złożyć ją powrotem, w przeciwnym wypadku konsekwencje mogą być straszne.

Każdy wymiar przedstawia zupełnie inny świat i innego spider-mana. W jednym wymiarze spotkamy Spidermana znanego Nam z stron komiksu i bajki, postacie sa rysunkowe, świat kolorowy. Drugi wymiar prezentuje świat mroczny niczym z gry Batman Arkham Asylum gdzie źródłem mocy Spidermana jest magia ,w na świecie panuje kryzys. Trzeci i czwarty wymiar pokazują świat w roku 2099, rozbudowany, futurystyczny z wielkimi metropoliami niczym w filmie Łowca Androidów. W tych wymiarach Spiderman przypomina klasycznego człowieka-pająka w połączeniu z Venomem.

Oczywiście każdy z Spider-manów ma swoje unikatowe zdolności, dostępne tylko w danym świecie, warto zaznaczyć że gra na konsoli PLAYSTATION 3 nie jest taka łatwa, gdyż przeciwnicy w pobliżu wspomnianej Tablicy zyskują ogromną moc. Wspaniała gratka dla wszystkich fanów serii, gdyż że nad fabułą pracował sam Dan Slott scenarzysta komiksu the Amazing Spider-Man.

 

sklep: najtańsze gry na konsole PS3sklep: najtańsze gry na konsole PS3

Tytul: Spider-Man Shattered Dimensions PS3
Tytul Oryginalny: Spider-Man Shattered Dimensions
Data wydania na PS3: 01.08.2010
Ilosc plyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY:

   
SMSDPS3

Reviews

There are yet no reviews for this product.