Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

Prince of Persia The Forgotten Sands PS3

Email
Prince of Persia: Forgotten Sands to kolejna opowieść o nieustraszonym Księciu Persji. Produkcja stanowi powrót do rozwiązań znanych z trylogii: Piaski Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony, wydawanej w latach 2003-2005.
prince_of_persja_4c20866b4f289
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 99,00 zł
Salesprice with discount: 79,00 zł
Sales price: 79,00 zł
Sales price without tax: 64,23 zł
Discount: -20,00 zł
Tax amount: 14,77 zł
1-2m.gif
Manufacturer: UBISOFT
Description

Prince of Persia: Forgotten Sands PS3 to kolejna opowieść o nieustraszonym Księciu Persji na konsolę PLAYSTATION 3. Produkcja stanowi powrót do rozwiązań znanych z trylogii: Piaski Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony, wydawanej w latach 2003-2005. FabularnieZapomniane Piaski uzupełniają siedmioletnią, nieznaną lukę w historii Księcia Persji, czyli okres pomiędzy Piaskami Czasu orazDuszą Wojownika. Dają nam zatem odpowiedź na istotne pytanie: jakie wydarzenia wpłynęły na drastyczną i mroczną przemianę księcia?

Gra rozpoczyna się tuż po wydarzeniach znanych z Piasków Czasu. W czasie wyczerpującej podróży po regionie Azad Książę Persji postanawia zatrzymać się na moment w królestwie swego brata. Nieoczekiwanie dostrzega potężną armię szturmującą centralny pałac. Nie namyślając się zbyt długo postanawia jeszcze raz skorzystać z mocy Piasków Czasu i uratować królestwo przed totalną anihilacją. Decyzja ta jest zarazem początkiem kolejnej wielkiej przygody.

Mechanika rozgrywki w dużym stopniu przypomina system znany z Piasków Czasu i Duszy Wojownika. Zabawa jest zatem podzielona na dwa główne elementy – widowiskową walkę z przeciwnikami, a także spektakularne pokonywanie lokacji zaprojektowanych przez artystów z Ubisoft. Do łask powraca tu kontrola Piasków Czasu, zapewniająca Księciu Persji pewnego rodzaju nieśmiertelność. Przed zejściem z tego świata chroni go bowiem możliwość cofnięcia czasu. W Zapomnianych Piaskach książę jest dodatkowo w stanie nadzorować siły natury i wykorzystywać je do własnych celów (np. podczas walk lub rozwiązywania zagadek środowiskowych).

Prince of Persia: Zagubione Piaski PS3 napędza silnik graficzny Anvil, który wcześniej znalazł zastosowanie na konsoli PLAYSTATION 3 m.in. w dwóch odsłonach serii Assassin's Creed,Prince of Persia z 2008 roku oraz Shaun White Snowboarding. Warto również odnotować, że głos zwinnemu protagoniście podkłada ponownie Yuri Lowenthal (znany z dwóch pierwszych odsłon trylogii).

sklep: najtańsze gry na konsole PS3 sklep: najtańsze gry na konsole PS3

Tytul: Prince Of Persia The Forgotten Sands PS3
Tytul Oryginalny: Prince Of Persia The Forgotten Sands
Data wydania na PS3: 27.05.2010
Ilosc plyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY:

       
PopPS3

Reviews

There are yet no reviews for this product.