Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

Just Cause 2 Essentials PS3

Email
Just Cause 2 to kolejna odsłona serii gier akcji, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w drugiej połowie 2006 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwowzoru, program został opracowany przez szwedzką firmę Avalanche Studios.
just-cause-2-essentials-miniatura
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 79,00 zł
Salesprice with discount: 69,00 zł
Sales price: 69,00 zł
Sales price without tax: 56,10 zł
Discount: -10,00 zł
Tax amount: 12,90 zł
Manufacturer: EIDOS
Description

Gra w angielskiej wersji językowej

Just Cause 2 PS3 to kolejna odsłona serii gier akcji, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w drugiej połowie 2006 roku. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwowzoru, program został opracowany przez szwedzką firmę Avalanche Studios.

Głównym bohaterem gry Just Cause 2 PS3 jest Rico Rodriquez - pracownik organizacji o nazwie Agencja, który w pierwszej odsłonie cyklu próbował obalić samozwańczy rząd w Ameryce Południowej. Tym razem nasz śmiałek wyrusza do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie na wyspie Panau czeka na niego kolejna, bardzo niebezpieczna misja.

Główną zaletą gry Just Cause 2 PS3 jest możliwość swobodnej eksploracji ogromnej wyspy o powierzchni tysiąca kilometrów kwadratowych, która obfituje w zróżnicowane pod względem klimatu tereny (dżungla, pustynie, ośnieżone górskie szczyty) a także realistyczne efekty pogodowe. Oczywiście, ten olbrzymi obszar możemy przemierzać w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Rico potrafi bowiem biegać, pływać, prowadzić pojazdy naziemne, powietrzne i morskie, a także skakać ze spadochronu. Pełna dowolność czeka na nas również w kwestii wykonywania poszczególnych zadań. Podobnie jak pierwowzór, również Just Cause 2 PS3 nie stara się ciągnąć nas za rękę, pozwalając delektować się programem według własnego uznania.

W grze Just Cause 2 na konsolę PLAYSTATION 3 pojawiły się zupełnie nowe wehikuły, a także cała masa środków zagłady, za pomocą których Rico wymierza złoczyńcom sprawiedliwość. Autorzy poprawili model jazdy samochodami, dzięki czemu użytkownicy programu mogą wykonywać efektowne ewolucje kaskaderskie.

Just Cause 2 PS3 sklep: najtańsze gry na konsoleJust Cause 2 PS3 sklep: najtańsze gry na konsole

Tytul: Just Cause 2 PS3
Tytul Oryginalny: Just Cause 2
Data wydania na PS3: 25.02.2010
Ilosc plyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY:

                                   
JC2PS3

Reviews

There are yet no reviews for this product.