Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

GTA 4 IV Complete Edition PS3

Email
Gta IV to gra produkcji Rockstar Games charakteryzująca się niesamowitą wielkością lokacji oraz nieliniową fabułą. W grze wcielamy się w pospolitego przestępce który od zwykłego chłopca na posyłki wypracowuje swoją pozycje w gangsterskim świecie.
gta_4_iv_complet_4d8b1eea0373c
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 159,00 zł
Salesprice with discount: 139,00 zł
Sales price: 139,00 zł
Sales price without tax: 113,01 zł
Discount: -20,00 zł
Tax amount: 25,99 zł
1-2m.gif
Manufacturer: R*
Description

GTA IV The Complete Edition PS3 zawiera podstawową wersję bestsellerowej gry Grand Theft Auto IV oraz epizody LIberty City: The Ballad of Gay Tony oraz The Lost and Damned.

Gta IV PS3 to gra produkcji Rockstar Games charakteryzująca się niesamowitą wielkością lokacji oraz nieliniową fabułą. W grze wcielamy się w pospolitego przestępce który od zwykłego chłopca na posyłki wypracowuje swoją pozycje w gangsterskim świecie. Dodatek The Lost and Damned opowiada o losach Johnny’ego Klebitza, racjonalnego zastępcy przywódcy gangu motocyklowego "The Lost" który stoji na czele rozłamu gangu a zarazem mósi uporac się z nowym konkurencyjnym gangiem. The Ballad of Gay Tony to drugi dodatek GTA IV The Complete Edition PS3 pozwalający graczowi wcielic się w asystenta króla nocnych klubów Liberty City Tony’ego Prince’a aka Gay Tony. Ten legendarny gangster popada w coraz większe problemy, gracz jako prawa ręka szefa mósi wyciągnąc zarówno zwierzchnika jak i siebie z poważnych tarapatów.

gta4completeedition_ps3_frontgta4completeedition_ps3_back

Tytul: GTA IV The Complete Edition Playstation 3
Tytul Oryginalny: GTA IV The Complete Edition
Data wydania na PS3:28.10.2010
Ilosc plyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY:

                     
GTA4CEPS3

Reviews

There are yet no reviews for this product.