Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Playstation 3

Aliens vs Predator PS3

Email
Aliens vs. Predator to kontynuacja świetnej serii strzelanek opowiadających o zmaganiach kosmicznych Marines, Obcych i Predatorów.
alien_vs_predato_4c544280d8ea1
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 99,00 zł
Salesprice with discount: 69,00 zł
Sales price: 69,00 zł
Sales price without tax: 56,10 zł
Discount: -30,00 zł
Tax amount: 12,90 zł
1-2m.gif
Manufacturer: SEGA
Description

Aliens vs. Predator to kontynuacja świetnej serii strzelanek na konsolę PLAYSTATION 3 opowiadających o zmaganiach kosmicznych Marines, Obcych i Predatorów. Za stworzenie następnej odsłony odpowiada studio Rebellion, znane między innymi z pierwszej części Aliens vs Predator, opublikowanej w 1999 roku. Wydaniem tytułu zajęła się firma Sega.

Aliens vs. Predator PS3 to standardowo trzy powiązane ze sobą fabularnie kampanie. Każda poświęcona jest jednej z powyższych ras – wcielamy się w Predatora, Xenomorpha oraz żołnierza marines - i przedstawia zupełnie inne rozwiązania w kwestii mechaniki zabawy. Gra opowiada o wydarzeniach rozgrywających się 30 lat po historii znanej z drugiej części filmowego Obcego. Przenosimy się na planetę kolonialną BG-386, na której mieszkańcy odkryli dziwną piramidę. Odkopanie jej oczywiście obudziło Obcych i tym samym zainteresowało Predatorów.

avp_ps3_front  avp_ps3_back

Tytuł: Aliens vs Predator PS3
Tytuł Oryginalny: Aliens vs Predator
Data wydania na PS3: 16.02.2010
Ilość płyt: 1 x Blu Ray Disc

ZWIASTUN GRY:

                   

AvPPS

Reviews

There are yet no reviews for this product.