Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Alan Wake XBOX 360

Email
Alan Wake stanowi kolejne dzieło ludzi odpowiedzialnych za popularną markę Max Payne. Całość stworzono w myśl konwencji psychologicznego thrillera akcji...
alan_wake_xbox_3_4c9a6e36b4d16
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 89,00 zł
Sales price: 89,00 zł
Sales price without tax: 72,36 zł
Tax amount: 16,64 zł
1-2m.gif
Manufacturer: Microsoft
Description

Alan Wake XBOX 360 stanowi kolejne dzieło ludzi odpowiedzialnych za popularną markę Max Payne. Całość stworzono w myśl konwencji psychologicznego thrillera akcji, a podczas developingu wyraźnie inspirowano się kultowym serialem telewizyjnym Davida Lyncha i Marka Frosta o nazwie Twin Peaks (Miasteczko Twin Peaks).

Tytułowy bohater niniejszej gry na konsolę XBOX 360 jest autorem poczytnych horrorów. Niestety, w związku z nawiedzającymi go co noc koszmarami, od dwóch lat Alan nie potrafi napisać nowej książki. Narzeczona pisarza, Alice, postanawia zabrać go na wakacje do malowniczego miasteczka Bright Falls, by odzyskał siły twórcze. Po początkowej sielance ukochana znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a Wake wyrusza na jej poszukiwanie. Okazuje się, że Bright Falls to wcale nie bajkowa lokacja, lecz mroczne, pełne potworów miejsce – jak to, w którym toczy się akcja ostatniego dzieła Alana, thrillera, którego napisania nie może sobie przypomnieć.

Nietuzinkowy charakter gry Alan Wake (XBOX 360) podkreśla dopracowana oprawa wizualna. Trójwymiarowy świat prezentuje się bardzo sugestywnie, a gra świateł, nastrojowe efekty dźwiękowe i podkłady muzyczne, stanowią dodatkowy atut Alana Wake'a.

 

Alan Wake XBOX 360 sklep: najtańsze gry na konsoleAlan Wake XBOX 360 sklep: najtańsze gry na konsole

Tytuł: Alan Wake XBOX 360
Tytuł Oryginalny: Alan Wake
Data wydania na X360: 16.02.2010
Ilość płyt: 1 x Double Layer DVD

ZWIASTUN GRY:

 

     
AWX360

Reviews

There are yet no reviews for this product.