Cart empty
  ()

You have no items in your shopping cart.

Gry Wii

Lego Indiana Jones The Original Adventures Wii

Email
LEGO Indiana Jones: The Video Game to gra zręcznościowa. Najprościej porównać ją do platformówki, aczkolwiek zawarto w niej także elementy innych gatunków.
lego_indiana_jon_4dc3fc36bdbeb
Rating: Not Rated Yet
Price:
Base price with tax: 189,00 zł
Salesprice with discount: 149,00 zł
Sales price: 149,00 zł
Sales price without tax: 121,14 zł
Discount: -40,00 zł
Tax amount: 27,86 zł
1-2m.gif
Manufacturer: Traveller's Tales
Description

LEGO Indiana Jones: The Video Game to gra zręcznościowa na konsolę Wii. Najprościej porównać ją do platformówki, aczkolwiek zawarto w niej także elementy innych gatunków. Wcielamy się w rolę tytułowego bohatera i brniemy przez kolejne poziomy, rozprawiając się przy okazji z napotkanymi po drodze przeciwnikami. Cały świat jest zbudowany ze słynnych, duńskich klocków, które przy okazji warto zbierać, rozbijając napotykane przedmioty. Nawiązano tu do trzech pierwszych filmów ze słynnym łowcą przygód w roli głównej: Poszukiwacze zaginionej Arki, Indiana Jones i Świątynia Zagłady oraz Indiana Jones i Ostatnia Krucjata. Fani bez problemu rozpoznają charakterystyczne miejsca i momenty, które oglądali na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych na srebrnym ekranie. Nie zabrakło między innymi pamiętnej sceny, w której Indiana Jones uciekał przed wielką, toczącą się w jego stronę kulą.

Twórcy starali się, by gra na konsolę Wii w jak najlepszy sposób oddawała atmosferę filmów. Postać, którą sterujemy posiada oczywiście unikalny dla tytułowego bohatera arsenał broni, w tym kultowy bicz oraz pistolet. W tle przygrywa naturalnie znana wszystkim fanom muzyka, z charakterystycznym motywem przewodnim na czele. Choć postacie w grze nie potrafią mówić, to twórcy zawarli w scenkach przerywnikowych wiele komicznych gagów, do których przyzwyczaili nas już w serii LEGO Star Wars.

Lego_indiana_jones_the_oryginal_adventures_Wii_front

Tytul: Lego Indiana Jones The Original Adventures Wii
Tytul Oryginalny: Lego Indiana Jones The Original Adventures
Data wydania na Wii: 03.06.2008
Ilosc plyt: 1 x Double Layer DVD

ZWIASTUN GRY:

LIJWii

Reviews

There are yet no reviews for this product.